Nasze biuro nieruchomości

Biuro nieruchomości MyHome znajdzie dla Ciebie idealne mieszkanie, dom lub pomoże Ci korzystnie sprzedać Twoją nieruchomość!

Z naszym biurem nieruchomości masz gwarancję jakości oraz tego, że nasz doświadczony zespół dostosuje się do Twoich sprecyzowanych potrzeb. Od lat ze znakomitą skutecznością poszukujemy miejsc do zamieszkania dla ludzi z Torunia i okolic.

home_ngo_about2

Działamy od 1993 roku, zdobywając doświadczenie z każdym dniem


Kiedy w 1993 roku zakładaliśmy nasze biuro nieruchomości, byliśmy przekonani, że nasza pasja, połączona z zaangażowaniem i otwartością na potrzeby klienta, zaprowadzi nas na pozycję czołowego gracza na rynku nieruchomości województwa kujawsko-pomorskiego.
W szerokiej ofercie naszego biura nieruchomości, znajdziecie Państwo sprzedaż mieszkań, lokali firmowych, domów, działek oraz wynajem lokali mieszkalnych i innych nieruchomości. Ponadto, specjalnie na potrzeby Klientów, przez siedem dni w tygodniu działają nasi doradcy, którzy profesjonalnie analizują rynek i pomagają Klientowi zaciągnąć kredyt mieszkaniowy na korzystnych warunkach oraz dokonują fachowych wycen nieruchomości.

Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie? Oferujemy usługę home stagingu, czyli przygotowania nieruchomości pod sprzedaż. Sprawimy, że będzie ona przyciągała potencjalnych kontrahentów, a następnie złożymy za Ciebie ofertę, dzięki której w szybki i opłacalny sposób sprzedaż swoją nieruchomość.


Współpraca z czołowymi graczami na rynku nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim jest dla nas gwarancją wysokiego standardu, który możemy zaoferować naszym klientom.

Zarówno przy operacjach sprzedaży i wynajmu mieszkań, jak i przy home stagingu i doradztwie finansowym, za naszymi agentami nieruchomości stoi wiedza merytoryczna oraz odpowiednie narzędzia, które na bieżąco udoskonalamy.

Dzięki współpracy z firmami budowlanymi, kancelariami notarialnymi oraz instytucjami finansowymi, nasze biuro nieruchomości stale zaopatrywane jest w odpowiednie materiały, a dokumenty i wszelkie formalności załatwiamy sprawnie i na korzystnych warunkach.

Swojego partnera w biznesach traktujemy z należytym szacunkiem, podobnie jak Klienta, niezależnie od tego jaką usługę u nas zamawia. Chcemy budować trwałe relacje, które procentują w przyszłości.